O Firmie

Firma Pur Project zajmuje się natryskiem piany PUR od 2016 roku .Naszym priorytetem jest obsługa klientów na możliwie najwyższym poziomie oraz maksymalne dostosowanie oferty do potrzeb inwestorów. Współpracujemy z najlepszymi producentami systemów poliuretanowych:
396414593373646
PCC-Prodex-logo
Polychem-Systems-logo

Piana poliuretanowa wysokiej jakości oraz jedna z najlepszych maszyn hydraulicznych do natrysku pianki pur oraz polimocznika gama g30h, jest gwarancją skutecznej i szczelnej izolacji .

0
%
Redukcja mostków termicznych
0
%
Poprawa izolacyjności termicznej
0
%
Oszczędność kosztów ogrzewania

Gama G30G – Hydraulicznie napędzane urządzenie dozujące, które zostało zaprojektowane i wyprodukowane aby spełnić najwyższe wymagania przemysłowej piany.

G-30H dedykowana jest przy aplikacjach dwóch składowych systemów wymagających wysokiej precyzji dozowania, aby zapewnić najlepszą jakość mieszania składników chemicznych. Maszyna wyposażona jest w 48mb węży grzewczych co pozwala nam na realizacje prac natryskowych na bardzo dużych obiektach.
Dzięki wysokiej wydajności maszyny jest możliwe natryśnięcie piany na powierzchni nawet do 2.000 m2 dachu w ciągu jednego dnia.
Hydrauliczne zasilanie pomp wysoko ciśnieniowych zapewnia nam eliminację fluktuacji ciśnień co gwarantuje najwyższą jakość produkowanej piany.

Call Now ButtonZadzwoń Teraz!